местните избори в Община Девня

Вчера изтече срокът за регистрация в Общинските избирателни комисии на кандидатите за кметове и листите с кандидати за общински съветници за изборите на 29 октомври. Devnya.online вече разполага с пълният списък за Община Девня.

Днес ще бъде изтеглен и жребият за поредните номера на партиите и коалициите в бюлетината.

Абонамент за новините в Google

Малко над 7300 са избирателите, включени в предварителните списъци за местните избори в Община Девня.

Кандидатите за кметове и общински съветници в Девня

ПП – ДБ

1. Денис Красимиров Куцаров – кандидат за кмет на Община Девня
2. Димитър Христов Димитров – кандидат за кмет на с.Кипра
3. Мирослав Иванов Андреев
4. Диян Великов Великов
5. Тодорка Радинова Кръстева
6. Тодор Александров Мичкин
7. Иван Савев Георгиев
8. Асия Исеинова Тодорова
9. Тихомир Димов Георгиев
10. Васил Лазаров Донев
11. Геновева Любенова Дянкова

ГЕРБ

1. Свилен Янчев Шитов – кандидат за кмет на Община Девня
2. Владимир Димитров Ненков
3. Мартин Илиев Иванов
4. Димитър Николаев Николов
5. Красимир Генчев Боянов
6. Петър Димитров Петров
7. Aтанас Димитров Атанасов
8. Янка Стефанова Гичева
9. Диана Николова Георгиева
10. Николай Василев Николов
11. Женя Добрева Костова
12. Иван Василев Стоянов
13. Христо Великов Бербенков

Николина Ципова – кандидат за кмет на с.Кипра
Ивелина Йоргакиева – кандидат за кмет на с.Падина

„Възраждане“

1. Георги Стоянов Димитров
2. Любомир Маринов Иванов

„БСП за България“

1. Димитър Валентинов Янев – кандидат за кмет на Община Девня
2. Николай Пламенов Иванов
3. Петър Петров Царев
4. Марин Йорданов Петров
5. Тони Светлозаров Илиев
6. Димитричка Тодорова Великова
7. Станка Георгиева Христова – кандидат за кмет на с.Кипра
8. Пламен Ивелинов Великов
9. Павел Любенов Дянков
10. Диян Иванов Филчев
11. Йордан Калчев Бонев
12. Иван Георгиев Маринов
13. Юлиадин Маринов Атанасов

ЛЕВИЦАТА!

1. Добринка Ангелова Иванова – кандидат за кмет на Община Девня
2. Живко Николов Русев – кандидат за кмет на с.Кипра
3. Иван Минчев Иванов
4. Ивайло Добромиров Рашков
5. Димитър Георгиев Иванов
6. Недялко Пенков Енев
7. Радостина Йорданова Панова
8. Дияна Димитрова Дойкова

„ВМРО – Българско национално движение“

1. Методи Милчев Нецев
2. Свилен Пламенов Нойков
3. Деси Живкова Георгиева
4. Елена Николова Савова
5. Панчо Монев Вълев
6. Димитър Киров Василев
7. Йордан Валентинов Радев
8. Ивелин Васков Пенев
9. Иван Йорданов Николов
10. Наталия Драганова Георгиева
11. Добромир Димитров Демирев
12. Веселин Желев Янков
13. Христо Георгиев Габровски

„Има такъв народ“

1. Васил Атанасов Иванов
2. Ангел Добрев Василев
3. Стоян Петров Николов
4. Татяна Атанасова Стефанова
5. Жана Станчева Маринова
6. Красимира Иванова Павлова
7. Румяна Петрова Янкова
8. Данаил Иванов Тодоров
9. Иван Николаев Иванов
10. Кателия Митев Кателиев
11. Тодор Антонов Михайлов

Абонамент за новините в Telegram